FDP100N10
MOSFET N-CH 100V 75A TO220-3
قسمت # NOVA:
312-2279322-FDP100N10
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDP100N10
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 75A (Tc) 208W (Tc) Through Hole TO-220-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220-3
شماره محصول پایه FDP100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهPowerTrench®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 75A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 10mOhm @ 75A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 100 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7300 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 208W (Tc)