IXFH80N65X2-4
MOSFET N-CH 650V 80A TO247-4L
قسمت # NOVA:
312-2272852-IXFH80N65X2-4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH80N65X2-4
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 80A (Tc) 890W (Tc) Through Hole TO-247-4L
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-4L
شماره محصول پایه IXFH80
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Ultra X2
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 80A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 38mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 140 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-4
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 8300 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 890W (Tc)