IXFT100N30X3HV
MOSFET N-CH 300V 100A TO268HV
قسمت # NOVA:
312-2276608-IXFT100N30X3HV
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFT100N30X3HV
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 300 V 100A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount TO-268HV (IXFT)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-268HV (IXFT)
شماره محصول پایه IXFT100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Ultra X3
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 13.5mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 122 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)300 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7660 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 480W (Tc)