IRF150P221AKMA1
MOSFET N-CH 150V 186A TO247-3
قسمت # NOVA:
312-2312095-IRF150P221AKMA1
شماره قطعه سازنده:
IRF150P221AKMA1
بسته استاندارد:
400
N-Channel 150 V 186A (Tc) 3.8W (Ta), 341W (Tc) Through Hole PG-TO247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهStrongIRFET™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 186A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 4.5mOhm @ 100A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.6V @ 264µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 100 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)150 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6000 pF @ 75 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3.8W (Ta), 341W (Tc)