NTMFS4C10NT3G
MOSFET N-CHANNEL 30V 46A 5DFN
قسمت # NOVA:
312-2301527-NTMFS4C10NT3G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NTMFS4C10NT3G
بسته استاندارد:
5,000
N-Channel 30 V 46A (Tc) 750mW (Ta) Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
شماره محصول پایه NTMFS4
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 46A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6.95mOhm @ 30A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 9.7 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN, 5 Leads
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 987 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 750mW (Ta)