DMP32M6SPS-13
MOSFET P-CH 30V 100A PWRDI5060-8
قسمت # NOVA:
312-2303181-DMP32M6SPS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMP32M6SPS-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 30 V 100A (Tc) 1.3W Surface Mount PowerDI5060-8 (Type K)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI5060-8 (Type K)
شماره محصول پایه DMP32
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.6mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 158 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 8594 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.3W