BUK9Y8R7-60E,115
MOSFET N-CH 60V 86A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2287878-BUK9Y8R7-60E,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BUK9Y8R7-60E,115
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 86A (Tc) 147W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56, Power-SO8
شماره محصول پایه BUK9Y8
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 86A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 7.5mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.1V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 31 nC @ 5 V
ویژگی FET-
بسته / موردSC-100, SOT-669
Vgs (حداکثر)±10V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 4570 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 147W (Tc)