SIL03N10-TP
MOSFET N-CH 100V 3A SOT23-6L
قسمت # NOVA:
312-2273531-SIL03N10-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SIL03N10-TP
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 3A (Ta) 1.5W Surface Mount SOT-23-6L
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-6L
شماره محصول پایه SIL03N10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 3A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 120mOhm @ 3A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 19.2 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-23-6
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 810 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.5W