NVMFS6H800NWFT1G
MOSFET N-CH 80V 28A/203A 5DFN
قسمت # NOVA:
312-2304375-NVMFS6H800NWFT1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NVMFS6H800NWFT1G
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 80 V 28A (Ta), 203A (Tc) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
شماره محصول پایه NVMFS6
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 28A (Ta), 203A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.1mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 330µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 85 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN, 5 Leads
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)80 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5530 pF @ 40 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3.8W (Ta), 200W (Tc)