RQ7E100ATTCR
MOSFET P-CH 30V 10A TSMT8
قسمت # NOVA:
312-2275023-RQ7E100ATTCR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RQ7E100ATTCR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 30 V 10A (Ta) 1.1W (Ta) Surface Mount TSMT8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSMT8
شماره محصول پایه RQ7E100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 10A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 11.2mOhm @ 10A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 53 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-SMD, Flat Lead
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2370 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.1W (Ta)