STF14NM50N
MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP
قسمت # NOVA:
312-2292298-STF14NM50N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STF14NM50N
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 500 V 12A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220FP
شماره محصول پایه STF14
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهMDmesh™ II
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 12A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 320mOhm @ 6A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 100µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 27 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3 Full Pack
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)500 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 816 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 25W (Tc)