PSMN8R7-100YSFX
MOSFET N-CH 100V 100A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2303373-PSMN8R7-100YSFX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN8R7-100YSFX
بسته استاندارد:
1,500
N-Channel 100 V 90A (Tj) 198W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56, Power-SO8
شماره محصول پایه PSMN8R7
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 90A (Tj)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs -
Vgs(th) (حداکثر) @ ID -
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 38.5 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSC-100, SOT-669
Vgs (حداکثر)-
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 198W