IXTK200N10P
MOSFET N-CH 100V 200A TO264
قسمت # NOVA:
312-2278466-IXTK200N10P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTK200N10P
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 200A (Tc) 800W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-264 (IXTK)
شماره محصول پایه IXTK200
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهPolar
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 200A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 7.5mOhm @ 100A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 500µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 240 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-264-3, TO-264AA
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7600 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 800W (Tc)