TK90S06N1L,LXHQ
MOSFET N-CH 60V 90A DPAK
قسمت # NOVA:
312-2288055-TK90S06N1L,LXHQ
شماره قطعه سازنده:
TK90S06N1L,LXHQ
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 90A (Ta) 157W (Tc) Surface Mount DPAK+
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DPAK+
شماره محصول پایه TK90S06
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهU-MOSVIII-H
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 90A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.3mOhm @ 45A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 500µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 81 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5400 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 157W (Tc)