IXTA64N10L2
MOSFET N-CH 100V 64A TO263AA
قسمت # NOVA:
312-2273413-IXTA64N10L2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTA64N10L2
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 64A (Tc) 357W (Tc) Surface Mount TO-263 (D2Pak)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-263 (D2Pak)
شماره محصول پایه IXTA64
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهLinear L2™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 64A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 32mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 100 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3620 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 357W (Tc)