IXTH16N20D2
MOSFET N-CH 200V 16A TO247
قسمت # NOVA:
312-2291251-IXTH16N20D2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTH16N20D2
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 200 V 16A (Tc) 695W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247 (IXTH)
شماره محصول پایه IXTH16
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهDepletion
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 16A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)-
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 73mOhm @ 8A, 0V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID -
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 208 nC @ 5 V
ویژگی FETDepletion Mode
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)200 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5500 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 695W (Tc)