BUK6D210-60EX
MOSFET N-CH 60V 2.1A/5.7A 6DFN
قسمت # NOVA:
312-2265240-BUK6D210-60EX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BUK6D210-60EX
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 2.1A (Ta), 5.7A (Tc) 2W (Ta), 15W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DFN2020MD-6
شماره محصول پایه BUK6D210
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 2.1A (Ta), 5.7A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 210mOhm @ 2.1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.7V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 3.8 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد6-UDFN Exposed Pad
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 110 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2W (Ta), 15W (Tc)