SPD04P10PLGBTMA1
MOSFET P-CH 100V 4.2A TO252-3
قسمت # NOVA:
312-2290328-SPD04P10PLGBTMA1
شماره قطعه سازنده:
SPD04P10PLGBTMA1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 100 V 4.2A (Tc) 38W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO252-3
شماره محصول پایه SPD04P10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSIPMOS®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 4.2A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 850mOhm @ 3A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 380µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 16 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 372 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 38W (Tc)