IRFP21N60LPBF
MOSFET N-CH 600V 21A TO247-3
قسمت # NOVA:
312-2293850-IRFP21N60LPBF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IRFP21N60LPBF
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 21A (Tc) 330W (Tc) Through Hole TO-247AC
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهVishay Siliconix
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AC
شماره محصول پایه IRFP21
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 21A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 320mOhm @ 13A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 150 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 4000 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 330W (Tc)