FQPF15P12
MOSFET P-CH 120V 15A TO220F
قسمت # NOVA:
312-2275896-FQPF15P12
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FQPF15P12
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 120 V 15A (Tc) 41W (Tc) Through Hole TO-220F-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220F-3
شماره محصول پایه FQPF15
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهQFET®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 15A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 200mOhm @ 7.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 38 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3 Full Pack
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)120 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1100 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 41W (Tc)