DMN100-7-F
MOSFET N-CH 30V 1.1A SC59-3
قسمت # NOVA:
312-2264972-DMN100-7-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMN100-7-F
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 1.1A (Ta) 500mW (Ta) Surface Mount SC-59-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-59-3
شماره محصول پایه DMN100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 1.1A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 240mOhm @ 1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 5.5 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 150 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 500mW (Ta)