IPP015N04NGXKSA1
MOSFET N-CH 40V 120A TO220-3
قسمت # NOVA:
312-2264797-IPP015N04NGXKSA1
شماره قطعه سازنده:
IPP015N04NGXKSA1
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 120A (Tc) 250W (Tc) Through Hole PG-TO220-3-1
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO220-3-1
شماره محصول پایه IPP015
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 1.5mOhm @ 100A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 200µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 250 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 20000 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 250W (Tc)