PSMN1R0-25YLDX
MOSFET N-CH 25V 100A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2290475-PSMN1R0-25YLDX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN1R0-25YLDX
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 25 V 100A (Tc) 160W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56, Power-SO8
شماره محصول پایه PSMN1R0
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 0.89mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.2V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 71.8 nC @ 10 V
ویژگی FETSchottky Diode (Body)
بسته / موردSC-100, SOT-669
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)25 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5308 pF @ 12 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 160W (Tc)