IPP80N08S2L07AKSA1
MOSFET N-CH 75V 80A TO220-3
قسمت # NOVA:
312-2289745-IPP80N08S2L07AKSA1
شماره قطعه سازنده:
IPP80N08S2L07AKSA1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 75 V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole PG-TO220-3-1
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO220-3-1
شماره محصول پایه IPP80N08
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 80A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 7.1mOhm @ 80A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 233 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)75 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5400 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 300W (Tc)