IPP024N06N3GXKSA1
MOSFET N-CH 60V 120A TO220-3
قسمت # NOVA:
312-2305779-IPP024N06N3GXKSA1
شماره قطعه سازنده:
IPP024N06N3GXKSA1
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 120A (Tc) 250W (Tc) Through Hole PG-TO220-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO220-3
شماره محصول پایه IPP024
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.4mOhm @ 100A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 196µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 275 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 23000 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 250W (Tc)