IXTA120P065T-TRL
MOSFET P-CH 65V 120A TO263
قسمت # NOVA:
312-2311335-IXTA120P065T-TRL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTA120P065T-TRL
بسته استاندارد:
800
P-Channel 65 V 120A (Tc) 298W (Tc) Surface Mount TO-263 (D2Pak)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-263 (D2Pak)
شماره محصول پایه IXTA120
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchP™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 10mOhm @ 60A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 185 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±15V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)65 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 13200 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 298W (Tc)