DMT3006LPS-13
MOSFET N-CH 30V 16A PWRDI5060
قسمت # NOVA:
312-2276396-DMT3006LPS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMT3006LPS-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 16A (Ta), 65A (Tc) 1.3W (Ta), 42W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI5060-8
شماره محصول پایه DMT3006
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 16A (Ta), 65A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 22.6 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1320 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.3W (Ta), 42W (Tc)