DMP2002UPS-13
MOSFET P-CH 20V 60A PWRDI5060-8
قسمت # NOVA:
312-2281487-DMP2002UPS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMP2002UPS-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 20 V 60A (Tc) 2.3W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8 (Type K)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI5060-8 (Type K)
شماره محصول پایه DMP2002
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 60A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)2.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 1.9mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1.4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 585 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±12V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 12826 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.3W (Ta)