RQ3G100GNTB
MOSFET N-CH 40V 10A 8HSMT
قسمت # NOVA:
312-2264922-RQ3G100GNTB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RQ3G100GNTB
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 10A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-HSMT (3.2x3)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-HSMT (3.2x3)
شماره محصول پایه RQ3G100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 10A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 14.3mOhm @ 10A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 8.4 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 615 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2W (Ta)