BSC026N02KSGAUMA1
MOSFET N-CH 20V 25A/100A TDSON
قسمت # NOVA:
312-2276605-BSC026N02KSGAUMA1
شماره قطعه سازنده:
BSC026N02KSGAUMA1
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 20 V 25A (Ta), 100A (Tc) 2.8W (Ta), 78W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8-1
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TDSON-8-1
شماره محصول پایه BSC026
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 25A (Ta), 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)2.5V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.6mOhm @ 50A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1.2V @ 200µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 52.7 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±12V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7800 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.8W (Ta), 78W (Tc)