FDMC8360LET40
MOSFET N-CH 40V 27A/141A POWER33
قسمت # NOVA:
312-2282795-FDMC8360LET40
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDMC8360LET40
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 27A (Ta), 141A (Tc) 2.8W (Ta), 75W (Tc) Surface Mount Power33
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده Power33
شماره محصول پایه FDMC8360
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهPowerTrench®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 27A (Ta), 141A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.1mOhm @ 27A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 80 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerWDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5300 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.8W (Ta), 75W (Tc)