BSC021N08NS5ATMA1
MOSFET TRENCH 80V TSON-8
قسمت # NOVA:
312-2283080-BSC021N08NS5ATMA1
شماره قطعه سازنده:
BSC021N08NS5ATMA1
بسته استاندارد:
5,000
N-Channel 80 V 100A (Tc) 214W (Tc) Surface Mount PG-TSON-8-3
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TSON-8-3
شماره محصول پایه BSC021
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™, StrongIRFET™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.1mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.8V @ 146µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 29 nC @ 10 V
ویژگی FETStandard
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)80 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 8600 pF @ 40 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 214W (Tc)