RTL035N03FRATR
MOSFET N-CH 30V 3.5A TUMT6
قسمت # NOVA:
312-2265074-RTL035N03FRATR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RTL035N03FRATR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TUMT6
شماره محصول پایه RTL035
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 3.5A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)2.5V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 56mOhm @ 3.5A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 6.4 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / مورد6-SMD, Flat Leads
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 350 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1W (Ta)