CMS01P10T-HF
MOSFET P-CH 100V 1.2A SOT23
قسمت # NOVA:
312-2300821-CMS01P10T-HF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CMS01P10T-HF
بسته استاندارد:
3,000
P-Channel 100 V 1.2A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount SOT-23-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهComchip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه CMS01
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 1.2A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 650mOhm @ 1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 9.3 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 513 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1W (Ta)