SIHH068N60E-T1-GE3
MOSFET N-CH 600V 34A PPAK 8 X 8
قسمت # NOVA:
312-2273340-SIHH068N60E-T1-GE3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SIHH068N60E-T1-GE3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 34A (Tc) 202W (Tc) Surface Mount PowerPAK® 8 x 8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهVishay Siliconix
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerPAK® 8 x 8
شماره محصول پایه SIHH068
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهE
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 34A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 68mOhm @ 15A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 80 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2650 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 202W (Tc)