IPB120P04P404ATMA1
MOSFET P-CH 40V 120A D2PAK
قسمت # NOVA:
312-2297776-IPB120P04P404ATMA1
شماره قطعه سازنده:
IPB120P04P404ATMA1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 40 V 120A (Tc) 136W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO263-3
شماره محصول پایه IPB120
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, OptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.5mOhm @ 100A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 340µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 205 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 14790 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 136W (Tc)