FDT3N40TF
MOSFET N-CH 400V 2A SOT223-4
قسمت # NOVA:
312-2285584-FDT3N40TF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDT3N40TF
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 400 V 2A (Tc) 2W (Tc) Surface Mount SOT-223-4
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-223-4
شماره محصول پایه FDT3N40
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهUniFET™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 2A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.4Ohm @ 1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 6 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-261-4, TO-261AA
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)400 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 225 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2W (Tc)