UF3SC065040B7S
650V/40MOHM, SIC, STACKED FAST C
قسمت # NOVA:
312-2289845-UF3SC065040B7S
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
UF3SC065040B7S
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 43A (Tc) 195W (Tc) Surface Mount D2PAK-7
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهUnitedSiC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D2PAK-7
فن آوریSiCFET (Cascode SiCJFET)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 43A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)12V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 52mOhm @ 30A, 12V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 6V @ 10mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 43 nC @ 12 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1500 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 195W (Tc)