BSZ100N06NSATMA1
MOSFET N-CH 60V 40A TSDSON
قسمت # NOVA:
312-2282427-BSZ100N06NSATMA1
شماره قطعه سازنده:
BSZ100N06NSATMA1
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 40A (Tc) 2.1W (Ta), 36W (Tc) Surface Mount PG-TSDSON-8-FL
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TSDSON-8-FL
شماره محصول پایه BSZ100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 40A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 10mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.3V @ 14µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 15 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1075 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.1W (Ta), 36W (Tc)