BUK7J1R4-40HX
MOSFET N-CH 40V 190A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2291612-BUK7J1R4-40HX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BUK7J1R4-40HX
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 120A (Ta) 395W (Ta) Surface Mount LFPAK56; Power-SO8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56; Power-SO8
شماره محصول پایه BUK7J1
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 1.4mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.6V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 126 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-1023, 4-LFPAK
Vgs (حداکثر)+20V, -10V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 8155 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 395W (Ta)