IXFH60N65X2
MOSFET N-CH 650V 60A TO247
قسمت # NOVA:
312-2289879-IXFH60N65X2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH60N65X2
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 60A (Tc) 780W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247 (IXTH)
شماره محصول پایه IXFH60
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Ultra X2
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 60A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 52mOhm @ 30A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5.5V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 107 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6180 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 780W (Tc)