SIRA20DP-T1-RE3
MOSFET N-CH 25V 81.7A/100A PPAK
قسمت # NOVA:
312-2273015-SIRA20DP-T1-RE3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SIRA20DP-T1-RE3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 25 V 81.7A (Ta), 100A (Tc) 6.25W (Ta), 104W (Tc) Surface Mount PowerPAK® SO-8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهVishay Siliconix
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerPAK® SO-8
شماره محصول پایه SIRA20
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchFET®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 81.7A (Ta), 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 0.58mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.1V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 200 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردPowerPAK® SO-8
Vgs (حداکثر)+16V, -12V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)25 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 10850 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 6.25W (Ta), 104W (Tc)