IPT60R090CFD7XTMA1
MOSFET N-CH 600V 28A 8HSOF
قسمت # NOVA:
312-2278049-IPT60R090CFD7XTMA1
شماره قطعه سازنده:
IPT60R090CFD7XTMA1
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 28A (Tc) 160W (Tc) Surface Mount PG-HSOF-8-1
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-HSOF-8-1
شماره محصول پایه IPT60R090
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™ CFD7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 28A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 90mOhm @ 9.3A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 470µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 42 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerSFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1752 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 160W (Tc)