RQ5E030AJTCL
MOSFET N-CHANNEL 30V 3A TSMT3
قسمت # NOVA:
312-2275780-RQ5E030AJTCL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RQ5E030AJTCL
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 3A (Ta) 1W (Tc) Surface Mount TSMT3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSMT3
شماره محصول پایه RQ5E030
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 3A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 75mOhm @ 3A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 2.1 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / موردSC-96
Vgs (حداکثر)±12V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 240 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1W (Tc)