BUK9M8R5-40HX
MOSFET N-CH 40V 40A LFPAK33
قسمت # NOVA:
312-2285635-BUK9M8R5-40HX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BUK9M8R5-40HX
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 40A (Ta) 59W (Ta) Surface Mount LFPAK33
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK33
شماره محصول پایه BUK9M8
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 40A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 8.5mOhm @ 15A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.15V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 28 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead)
Vgs (حداکثر)±16V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1800 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 59W (Ta)