PMPB20EN,115
MOSFET N-CH 30V 7.2A DFN2020MD-6
قسمت # NOVA:
312-2299417-PMPB20EN,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMPB20EN,115
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 7.2A (Ta) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DFN2020MD-6
شماره محصول پایه PMPB20
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 7.2A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 19.5mOhm @ 7A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 10.8 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد6-UDFN Exposed Pad
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 435 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc)