RTQ035N03TR
MOSFET N-CH 30V 3.5A TSMT6
قسمت # NOVA:
312-2276393-RTQ035N03TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RTQ035N03TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 3.5A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSMT6 (SC-95)
شماره محصول پایه RTQ035
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 3.5A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)2.5V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 54mOhm @ 3.5A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 6.4 nC @ 4.5 V