BUK9832-55A/CUX
MOSFET N-CH 55V 12A SOT223
قسمت # NOVA:
312-2264210-BUK9832-55A/CUX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BUK9832-55A/CUX
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 55 V 12A (Tc) 8W (Tc) Surface Mount SOT-223
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-223
شماره محصول پایه BUK9832
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 12A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 29mOhm @ 8A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 1mA
ویژگی FET-
بسته / موردTO-261-4, TO-261AA
Vgs (حداکثر)±10V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)55 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1594 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 8W (Tc)