NTBL050N65S3H
MOSFET - POWER,NCHANNEL, SUPERFE
قسمت # NOVA:
312-2298981-NTBL050N65S3H
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NTBL050N65S3H
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 49A (Tc) 305W (Tc) Surface Mount 8-HPSOF
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-HPSOF
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 49A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 50mOhm @ 24.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 4.8mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 98 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerSFN
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 4880 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 305W (Tc)