IPD60R3K4CEAUMA1
MOSFET N-CH 650V 2.6A TO252-3
قسمت # NOVA:
312-2298843-IPD60R3K4CEAUMA1
شماره قطعه سازنده:
IPD60R3K4CEAUMA1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 2.6A (Tc) 29W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO252-3
شماره محصول پایه IPD60R3
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 2.6A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.4Ohm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.5V @ 40µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 4.6 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 93 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 29W (Tc)